UPS Akü değişim Hizmetleri

Akü Neden Önemlidir?

 

Bir UPS sistemi yatırımı yaptığınızda, yedek enerji beslemenizi yapan ve sistemin en kritik elemanı akülerdir. Kullanılan akülerin kalitesi, montaj sırasındaki işçiliğin profesyonelliği yaptığınız yatırımın çalışıp çalışmadığını belirleyen en önemli faktördür.

UPS'iniz içinde onlarca akü kullanırsınız. Bir enerji kesintisinde, iş sürekliliğinizi kesintiye uğratacak olan şey bu onlarca akü içinde bir arızalı aküdür. UPS sistemlerinde down-time (devredışı kalma) ve yük kaybı (besleme yapamama) hatalarının en önde gelen nedenlerinden biri akü sorunlarıdır.

Aküler, bir kullanım ömrüne sahiptir. Doğru şarj koşullarında ve doğru işletme koşullarında bulunmaları gerekir. Ancak bu ideal durum, işletmenizin durumuna göre gerçek yaşamda karşılanamayabilir. Bunun sonucu, akülerinizin öngörülen süreden daha kısa sürede kullanım ömürlerini tamamlamasıdır. Ömrünü tamamlamış bir akü ise, elektrik kesintisi sırasında UPS sistemnin beklenen fonksiyonu yerine getirememesi demektir. İş, zaman ve veri kaybı anlamına gelir.

 

Betsis, UPS kullanımlarında kalitesi ve dayanıklılığı kanıtlanmış, dünyanın önde gelen UPS üreticilerinin tercihi olan LONG aküleri kullanır. Bugüne değin değişim hizmetlerinde kullandığımız ve satışını gerçekleştirdiğimiz onbinlerce LONG marka akülerde arıza oranı sıfırdır. Tüm Long aküler, sisteminizde kullanılmadan önce, nakliye ve depolama koşullarında gerçekleşebilecek değişimler için test edilirler. Gerekli şarj ve düzeltmeler yapıldıktan sonra sisteminize monte edilirler.

Kullandığınız UPS'in markası ne olursa olsun, uzman ekibimiz ile işyerinizde gerekli akü testlerini yaparak en doğru maliyetle en yüksek kalitede aküler kullanarak servis veriyoruz.

 

 

Sizlere sunduğumuz avantajlar:

 

  • Üretim kalitesi, nakliye ve depolama konusunda profesyonel bir üreticiden sağlanan aküleri tedarik ediyoruz
  • Profesyonel ve deneyimli teknik personelimizce kablolama, bağlantı ve test işlemlerini yürütüyoruz.
  • Performans ve kaliteli hizmeti uygun maliyetler ile sunuyoruz
  • İşletmenizde kullandığınız UPS konusunda size güven ve çalışma rahatlığı sunuyoruz

Ürünlerden, duyurulardan haberdar olmak için kaydolun.